Finał Mistrzostw Województwa Szkół Średnich w Piłce Koszykowej Chłopców


18 października 2021 r. w sali sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Ełku odbył się Finał Mistrzostw Województwa Szkół Średnich w Piłce Koszykowej Chłopców, w którym wzięło udział 8 najlepszych drużyn województwa warmińsko-mazurskiego mistrzowie i wice mistrzowie półfinałów rozegranych w dniach 28.09-08.10 między reprezentacjami szkół średnich. W finałach tych wystąpiła reprezentacja ZSL Morąg, która  wcześniej wygrała swój półfinał. Oprócz Naszej drużyny, wystąpiły reprezentacje- ZSO Nidzica, ZSZiO Nidzica, ZSS Ełk, I LO Pisz, XI LO Olsztyn, XIII LO Olsztyn, LO Braniewo. Finały rozegrano systemem „każdy z każdym” Reprezentacja ZSL w tych finałach zajęła wysokie IV miejsce.

Skład reprezentacji ZSL Morąg: Biernacki S., Gołowicz M., Maj R., Urban H., Wołdźko W., Bartnicki G. oraz Suchocki K,. który nie grał w Ełku, ale swoją gra w półfinałach, przyczynił się do awansu drużyny do finału Mistrzostw.

-trener R. Turczyński