Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW dzieci


Szanowni   Rodzice,

Spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Uwaga kupując ubezpieczenie w wariancie 2 lub wyższym otrzymujemy bezpłatny 30 dniowy dostęp Premium do portalu edukacyjnego odrabiamy.pl. Dostęp można aktywować w dowolnym momencie w ciągu 12 miesięcy od zakupu polisy.

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/20181

Oferta ubezpieczenia   została przygotowana przez Bezpieczny.pl przy współpracy z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Rodzic ma  możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych wariantów ubezpieczenia, a  korzystając z dedykowanego dla  naszej placówki  linku otrzyma 10% rabatu na każde dziecko. Dodatkowo, w ramach jednego zakupu, jest możliwość ubezpieczenia dzieci od 4 miesiąca życia.

Ubezpieczenie to ochrona przez cały rok kalendarzowy: w domu i poza domem, w szkole, na zajęciach sportowych, w trakcie wakacji oraz ferii.

W zakres ochrony ubezpieczeniowej wchodzą sporty uprawiane wyczynowo, w tym m.in.: jazda konna, piłka nożna, jazda na nartach i snowboardzie, sztuki walki, pływanie, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka, wspinaczka na ściance i inne.

Zakupu można dokonać również u dedykowanego opiekuna ubezpieczenia pod numerem:

Robert Kochański 502 285 264

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości  zachęcamy  do kontaktu z  Opiekunem naszej placówki

Robert Kochański

rkochanski@bezpieczny.pl

Tel.  502 285 264

https://www.kochanski-ubezpieczenia.pl