Uczniowie Naszej Szkoły Igor Żurawicz kl III a i Igor Strzylak kl I c grający w zespole MLKS Czarni-KS Granit Olecko w piłkę ręczną zdobyli z tym zespołem Mistrzostwo Polski w kategorii junior młodszy.
Jest to wielki sukces Naszych uczniów.Gratulujemy!

