Spotkanie z absolwentką szkoły – Joanną Harasimowicz


25 kwietnia w szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie z absolwentką szkoły – artystką, poetką, muzykiem, refleksologiem, studentką medycyny Wschodu –  Joanną Harasimowicz, która zaprezentowała młodzieży swoje pasje.

Asia to „człowiek renesansu”, która tworzy sztukę w różnych kierunkach. Między innymi  śpiewa w zespole ProForma pod przewodnictwem prof. Marcina Wawruka, koncertując  nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Pisze wiersze, które prezentowała na spotkaniu, uwielbia książki,  uczy się o naturze człowieka, pomaga ludziom na wielu płaszczyznach.

Z pewnością jej pozytywna energia, wszechstronność zainteresowań były dla uczniów klasy 1A i 1B przykładem i wzorem do naśladowania.

Poniżej, na prośbę uczniów, prezentujemy linki, w których można znaleźć artystyczne prace Joasi.

K. Horbacz

Instagram:
@z_serca_robione:
Facebook:
@Joasia_Harasimowicz_Art
@kropla_bezwstydnej_pokory
@j.h.refleksologia_i_naturalna_wędrówka_ku_zdrowiu

Opublikowano: 28 kw. 2022