Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kaligraficznego


16.11.2021 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Kaligraficzny upamiętniający twórczość  Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w setną rocznicę jego urodzin. Zadaniem uczestników było przepisanie wybranego wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego pismem kaligraficznym. Wskazane było, by teksty zostały ozdobione wybranymi ornamentami, bordiurami, miniaturami. Jury (w składzie: Alicja Śledź, Małgorzata Fanfara – Stępkowska, Agnieszka Kosiewicz) nagrodziło następujące prace:

I miejsce – Oliwia Laga

II miejsce – Agata Ciok

III miejsce – Paulina Słoma

Wyróżnienie – Aleksandra Klocek

Laureatom oraz wyróżnionym przyznano dyplomy i nagrody: podwójne vouchery na wybrany seans filmowy w Kinie Narie.

Gratulujemy laureatom konkursu i zachęcamy do udziału w kolejnych zmaganiach kaligraficznych.

Poniżej galeria nagrodzonych prac.

                                                                                                                      Dagmara Zawarczyńska – Kutarba


Opublikowano: 17 lis 2021