Powiatowe Dni Sportu


W dniach 14-15 czerwca na obiektach sportowych Liceum Ogólnokształcącego w Ostródzie odbyły się Powiatowe Dni Sportu. W zawodach tych udział wzięły również reprezentacje ZSL Morąg. Zawodnicy reprezentujący Naszą szkoły wzięli udział w turnieju: piłki nożnej dziewcząt -III miejsce, piłki nożnej chłopców- VI miejsce, piłki siatkowej zespołów mieszanych- V miejsce, piłki koszykowej chłopców- I miejsce.

Składy reprezentacji:

-piłka nożna dziewcząt: Grochowska N., Zienkiewicz J., Brejnak R., Boratyńska W., Wierzbicka K., Sapieja Z., Sekuła Z.

-piłka nożna chłopców: Poziemski S., Braig K., Wesołowski J., Rutkowski M., Szuba A., Koć I., Piasecki F.

-piłka siatkowa: Kwiatkowska K., Wiśniewska K., Jazewicz O., Peciak Sz., Klejment K., Szamszur P.

– piłka koszykowa: Urban H., Peciak Sz., Gołowicz M., Piasecki F., Maj R., Poziemski Sz., Suchocki K., Blahodyr D., Mozgovyi Y., Nieviedomykh D.

 

Opiekunowie zespołów: D. Pietkiewicz, R. Turczyński