Półfinały Mistrzostw Województwa w piłce ręcznej chłopców


Dnia 18.03 br. w sali sportowej Liceum nr IV w Elblągu zostały rozegrane Półfinały Mistrzostw Województwa w piłce ręcznej chłopców szkół ponadpodstawowych.W zawodach tych startowali mistrzowie i vice mistrzowie rejonów,w tym reprezentacja Naszej Szkoły. Zespół ZSL po bardzo dobrej grze i zwycięstwach ,zajął w tych zawodach II miejsce i uzyskał awans do gry w finałach Mistrzostw Województwa.Zespół Nasz z powodu, niedyspozycji niektórych zawodników i nie możności  ich wyjazdu na te zawody ,grał wszystkie mecze bez zawodników rezerwowych ,co było dużym utrudnieniem, gdyż mecze następowały po kilku minutowych przerwach.
Skład reprezentacji ZSL Morąg : Maciej Kida,Paweł Segin,Igor Strzylak,Maciej Jastrzębski,Denis Szarnowski,Igor Żurawicz,Maciej Michalski/opiekun R.Turczyński