Otrzęsiny klas pierwszych 2021/2022


27 września 2021 r.  odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie klasy 3Ap oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla pierwszoklasistów kilka ciekawych konkurencji. Uczniowie mieli przebrać się za postaci z dowolnego serialu. Klasa 1A wystąpiła w roli bohaterów serialu „Ranczo”, klasa 1B za postaci z serialu „Euforia”, natomiast klasa 1T przebrana była za uczestników programu „Rolnik szuka żony”.

Ponadto pierwszoklasiści musieli wykazać się wiedzą o naszej szkole, znajomością tytułów popularnych piosenek w konkurencji „Jaka to melodia”, a także zaprezentować rymowankę, w której mieli przedstawić profil swojej klasy.

Zwycięzcami zmagań okazali się uczniowie klasy 1A.

Gospodarze w imieniu swoich klas złożyli uroczyste ślubowanie w obecności przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.

Uczniowie wraz z wychowawcami spędzili ten dzień na integracji i wspólnej zabawie, zakończonej poczęstunkiem przy ognisku.

Społeczność uczniowska serdecznie wita uczniów klas pierwszych w swoim gronie!