Konkurs „LINGWISTYKA W OBIEKTYWIE”


Katedra Lingwistyki Stosowanej zaprasza do II edycji konkursu LINGWISTYKA W OBIEKTYWIE, której hasłem jest WIELOKULTUROWOŚĆ PRZESTRZENI MIEJSKIEJ.

Bardzo serdecznie zapraszamy młodzież z klas patronackich do udziału w konkursie i nadsyłania prac: 1) zdjęcie elementu przestrzeni miejskiej mającego charakter wielokulturowy, 2) oryginalny tytuł i 3) krótki opis (max. 500 znaków). Na prace czekamy do 18 grudnia 2022 pod adresem: lingwistyka.uwm@gmail.com

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy udostępnione są na naszej stronie internetowej: http://wh.uwm.edu.pl/lingwistyka/wydarzenia-0/lingwistyka-w-obiektywie/wielokulturowosc-przestrzeni-miejskiej

O konkursie informujemy także w naszych mediach społecznościowych, więc zachęcamy do udostępnień: https://www.facebook.com/LingwistykawbiznesieUWM/photos/a.106277539891836/1497176517468591/

Agnieszka Kosiewicz

koordynator projektu Klasa Patronacka Lingwistyki w Biznesie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie