Dnia 27 kwietnia 2026 r. uczniowie klasy Ia wzięli udział w lekcji pt. „Zarządzanie czasem”, zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Morągu. Zajęcia były ciekawą i wartościową okazją do refleksji nad tym, jak planować swoje obowiązki i efektywnie wykorzystywać czas na naukę oraz odpoczynek.
Dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu za współpracę.





