X Powiatowe Dni Sportu Szkół Ponadgimnazjalnych


Dnia 25.09.2018 r. na obiektach sportowych ostródzkich szkół ponadgimnazjalnych odbyły się X Powiatowe Dni Sportu Szkół Ponadgimnazjalnych. W  zawodach startowały wszystkie reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostródzkiego. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał wicestarosta powiatu Pan Edmund Winnicki. W zawodach startowały reprezentanci ZSL Morąg w piłce siatkowej dziewcząt które zajęły IV miejsce, w  piłce koszykowej chłopców- III miejsce i w piłce nożnej chłopców-III miejsce.


Piłka nożna:. Sz. Szultek, J. Stankiewicz, P. Romejko, F. Kaszeta, R. Szymański, A. Pawłowski, F. Turmorezow, N. Jaroń, M. Łazicki, J. Tunkiewicz.

Piłka koszykowa: P. Szostek, A. Łuszcz, D. Nalikowski, P. Kaczmarek, S. Biernacki, W. Nowak, M. Hentosz.

Piłka siatkowa: M. Bardzińska, A. Ziomek, A. Grędziszewska, M. Pańczak, J. Kowalewska, A. Derick, J. Urbanowicz, K. Kamińska.