Wycieczka do Trójmiasta


          W ostatni piątek lutego 2020 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Gdańska i Gdyni.  Uczniowie  klas I Ag, II A, II B wraz z wychowawcami, zwiedzili najpierw Stare Miasto w Gdańsku. Następnym punktem programu, było  Muzeum Emigracji w Gdyni, które młodzież naszej szkoły odwiedziła po raz pierwszy. Uczniowie prześledzili różne, nierzadko tragiczne drogi Polaków do lepszego życia. Tu największą furorę zrobił widok zasłużonego „malucha”, czyli Fiata 126p, o którym w swoim czasie marzyło  wielu Polaków. Wycieczka zakończyła się spektaklem  w Teatrze Muzycznym („HAIRSPRAY”), który bardzo się spodobał się naszym uczniom. Zmęczeni lecz bardzo  zadowoleni wróciliśmy do Morąga ok. godz. 24.

                                                                                                                                         Stanisława Bladowska

IMG-20200228-WA0153

received_186775059286032