Wolontariat w naszej szkole ogłasza zbiórkę na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zbożne


Potrzebujemy:

– suchą/mokrą karmę dla psów i kotów

– legowiska, posłania lub koce

– kasze lub makarony

– akcesoria (obroże, piłki, zabawki)


Rzeczy można przynosić do sali nr 16 od 11 lutego do 2 marca. Po zakończeniu akcji wolontariusze zawiozą paczkę do schroniska.

W schronisku jest ponad 100 zwierząt. Większość z nich została okrutnie potraktowana przez człowieka. Mimo to zwierzaki ciągle mają szansę na normalne życie. Umożliwia je oczywiście adopcja. Oprócz tego każdy z nas może dać trochę szczęścia pieskom przez wspólne spacery. Zachęcamy do przyjeżdżania do schroniska w niedziele między 11-15 aby móc poznać i spędzić czas z tymi cudownymi stworzeniami.

Zdjęcia wielu innych piesków czekających na adopcję można znaleźć na stronie Schronisko Zbożne – Wolontariat na Facebooku https://www.facebook.com/pages/category/Community/Schronisko-Zbo%C5%BCne-wolontariat-645191848922357/


POMAGAJMY

KONTAKT:

Zbożne 3

14-300 MORĄG

tel. 502 732 32

http://pomorag.pl/schroniskomorag/galeria.html