WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYKA W ZARZĄDZANIU


Kolejny raz Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie pod honorowym patronatem Kuratorium Oświaty w Olsztynie zorganizował dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYKA W ZARZĄDZANIU.

Celem konkursu jest popularyzowanie zastosowań matematyki w różnych aspektach życia społecznego. Zawody mają charakter drużynowy. W bieżącym roku odbyła się XXII edycja tego konkursu. Rywalizowało kilkanaście zespołów z całego woj. warmińsko-mazurskiego.

Nasze Liceum reprezentowali:

  1. Aneta Orzechowska kl. IIIa
  2. Magdalena Lewańczyk kl. IIIa
  3. Wojciech Jachimowski kl. IIIa
  4. Karol Kosowski kl. IIa
  5. Kacper Łubkowski kl. Ia
  6. Patryk Romejko kl. Ia

Zawody odbyły się 22.03.2018r. w ZSE w Olsztynie Na rozwiązanie ośmiu zadań każda z drużyn miała 120 minut. Na wyniki poczekamy do 10.04.2018r.

Gratulujemy udziału i życzymy drużynom sukcesu.