„Twórczo Innowacyjnie Kreatywnie – sukces przez rozwój.”


22 maja 2020 r. odbyło się spotkanie online na platformie Zoom z cyklu „Moja przyszłość” dla absolwentów liceum w ramach projektu unijnego „Twórczo Innowacyjnie Kreatywnie – sukces przez rozwój.”

W ramach spotkania m.in.: otwarcie spotkania przez Dyrektora Szkoły  Jana Horbacza, , doradcą zawodowym Agnieszką Kosiewicz, przedsiębiorcą/specjalistą od funduszy europejskich, Panem Dziekanem Wydziału Nauk Społecznych i Administracji Elbląskiej Uczelni Humanistyczno- Ekonomicznej dr. Piotrem Kulikowskim.

Następnym punktem było spotkanie z naszymi absolwentami: Karolem Kosowskim – studentem Politechniki Warszawskiej, Kayą Osękowską, która zajmuje się szeroko pojętym marketingiem i Robertem Szulcem, znanym już w całej Polsce podróżnikiem.

Spotkanie zorganizowała i przeprowadziła Agnieszka Kosiewicz – szkolny doradca zawodowy.

 

Bez nazwy 1 kopia

Prezentacja-dla-maturzystów