Turniej gry planszowej „Czas na start-up”


26.11.2019 roku grupa uczniów z klas drugich i trzecich, pod opieką prof. Dudka, wzięła udział w turnieju gry planszowej „Czas na start-up”. W turnieju wśród 40 drużyn z całego województwa, znalazły się trzy ekipy z naszego liceum. Podczas gry, każda drużyna rozegrała dwie rundy grając parami przeciwko innym licealistom i uczniom technikum. Nad przebiegiem gry czuwali sędziowie, którzy wielokrotnie interweniowali pomagając grającym. Na koniec również oni decydowali o ilości zdobytych punktów. Do finałowej rozgrywki przeszły trzy drużyny z Olsztyna, Jezioran i Giżycka, co oznacza niestety niepowodzenie naszych zespołów. Nie oznacza to jednak, że wyjazd był nieudany, wszyscy doskonale się bawili i podczas rozgrywek złapali bakcyla rywalizacji w tej  grze.