Turniej „Andrzejkowy” w Piłce Siatkowej Zespołów Mieszanych – Mistrzostwa Szkoły


Dnia 20.11.2018 r. w sali sportowej ZSL o godz. 11.30 odbył się Turniej „Andrzejkowy” w Piłce Siatkowej Zespołów Mieszanych. Turniej był jednocześnie Mistrzostwami Szkoły w tej dyscyplinie sportu.

W turnieju wzięło udział 6 zespołów: „Korona Zatorze” – IIIT1, „SMNDM” – IA, „Czarmonty” – IIIT2, „Młodzi” – IIb, „Kasztanki” – IIA, „Poryciaki” – IIIACT. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym” do 2 setów wygranych.

 

Wyniki spotkań :

IIIAC-IAB  2;0

IIB-IIIT1    1;2

IAB-IIA      0;2

IIIT2-IIIT1 1;2

IIIAC-IIA    2;0

IIB;IIIT1    0;2

 

półfinały :

IIIACT-IIIT2  2;0

IIIT1-IIA       0;2

 

mecz o 3-4 miejsce   IIIT1-IIIT2   2;0

mecz o 2-2 miejsce    IIIACT-IIA   2;0

 

Mistrzem szkoły i zwycięzcą Turnieju została reprezentacja kl. IIIACT występująca w składzie: Sz. Szultek, P. Szostek, A. Łuszcz, B. Świderski, J. Gorzka, M. Zegadło, M. Bardzińska, O. Ziomek, K. Kamińska, O. Siemianowska.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary. Organizatorami Turnieju byli nauczyciele wych-fizycznego ZSL.