Turniej E-sportowy z Okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości


W dniu 16.11.2018 r. odbył się turnie w CS:GO z okazji stulecia odzyskania niepodległości.

Counter Strike Global Offensive (CS GO) to strzelanka, która ma ogromne zasługi w odrodzeniu e-sportu. Counter Strike Global Offensive gra komputerowa z gatunku first-person shooter, która pozwala na rozgrywkę wielu osób. Została ona wydana w 2012 roku przez studio Valve Corporation. Gracze (często profesjonalni) wcielają się w terrorystów lub antyterrorystów prowadząc zacięte sieciowe pojedynki. Obecnie CS GO to jeden z najpopularniejszych tytułów na świecie.” – https://www.pcworld.pl

Uczniowie od 2016 roku realizują innowację „E-sport / projektowanie gier komputerowych – specjalność w zawodzie technik informatyk”

Turniej wygrali uczniowie z klasy 3T – T5 w składzie:

1. Michał Łoś – kapitan

2. Adrian Kozakiewicz

3. Dawid Gajcy

4. Radosław Kania

5. Dawid Gawroński

Zwycięska drużyna otrzymała kupon na pizze. Nagrodę ufundowała rada rodziców.

Organizatorzy:

Uczniowie klasy 3T

mgr Krzysztof Staszan

mgr Łukasz Zaleski

Filmik: