Sukces e-sportowców


Uczniowie technikum realizujący innowację pedagogiczną „E-sport/projektowanie gier komputerowych – specjalność w zawodzie technik informatyk” awansowali do finałowych rozgrywek w LOL-a Mistrzostw Klas E-Sportowych, który odbył się w Sosnowcu w dniu 10.06.2018r.

Po zaciętym półfinale, w którym ulegli drużynie ProVirtual Extreme z Jasła w stosunku 2:1, zagrali o 3 miejsce. W walce o 3 miejsce nie dali szans drużynie przeciwnej i wrócili z brązem. Mistrzem Polskie Klas E-Sportowych została drużyna ProVirtual Extreme z Jasła.

Skład drużyny Morąg Esport:

  1. Jarosław Oziębło 2T
  2. Jarosz Tomasz 2T
  3. Łuczko Kamil 2T
  4. Oksiędzki Maciej 2T
  5. Kozakiewicz Adrian 2T

Opiekun: mgr Krzysztof Staszan

Organizatorem Mistrzostw Klas E-Sportowych była Krajowa Federacji Sportów Elektronicznych

logo@2x

Gratulujemy sukcesu.