Spotkanie z trenerem mentalnym


14.03.2019 r., mieliśmy okazję gościć absolwenta naszej szkoły –Pawła Żurakowskiego, który poprowadził prelekcję dla klasy 3C na temat zaufania, a także życiowych wyborów. Paweł obecnie jest trenerem mentalnym i, z wykorzystaniem warsztatu treningu mentalnego oraz przemówień, opowiedział swoją historię, która wpłynęła na jego decyzje, zaznaczając jednocześnie, jaka jest rola marzeń, celów i pasji każdym podejmowanym kroku. Przedstawił również historię poznania m.in. Jakuba B. Bączka, Fryderyka Karzełka, Krzysztofa Liegmanna czy prof.  Jerzego Bralczyka, pokazując tym samym, że nawet jeśli pochodzi się z małej miejscowości i nie ma się „znajomości” – można poznawać  znane osoby i budować z nimi relacje. Ponad to, mieliśmy okazję gościć Pawła Żurakowskiego ponownie 20.03.2019r., gdzie tym razem dla szerszego grona słuchaczy, miał okazję wygłosić prelekcję o podobnej tematyce. Podczas wystąpienia Paweł opowiedział swoją historię, co miało wpływ na jego decyzje, dlaczego np. porzucił studia na rzecz rozwoju osobistego i treningu mentalnego. Pokazał również, jak ważna w życiu jest pasja w tym, co się robi, że to pasja i marzenia budują dzisiaj zamożność i wielkie kariery znanych osób. Dodatkowo podkreślić należy jak ważny wpływ na nasze życie mamy my sami i że to właśnie my jesteśmy w stanie kształtować nasze życie tak, jak chcemy. Od osobistych decyzji zależy, jak nasze życie będzie wyglądać dzisiaj, jutro czy za 10 lat.  Dziękujemy bardzo Pawłowi  za wkład włożony w obie prelekcje.