SPOTKANIE KLAS MATURALNYCH Z POLICJĄ


 

SPOTKANIE KLAS MATURALNYCH Z POLICJĄ NT. DOBORU DO SŁUŻBY W POLICJI

 

6.03.2018 r.

godz. 11:00 (lekcja 4)

Aula szkolna

 

Spotkanie zostanie przeprowadzone przez Annę Siniakiewicz – inspektora Zespołu ds. Dyscyplinarnych, Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. W trakcie spotkania zostaną przekazane szczegółowe dane, gdzie można szukać informacji na temat doboru do służby w Policji, jakie trzeba spełnić kryteria oraz jaką należy złożyć dokumentację dotyczącą przyjęcia do służby. Omówiony zostanie przebieg procedury naboru: rodzaje testów, komisja lekarska, sprawdzenie kandydata itp. oraz przebieg początkowych lat zatrudnienia w Policji. Szczegółowo omówione zostaną składniki uposażenia policjantów oraz ich zarobki. Uczestnicy zapoznani zostaną także z różnymi rodzajami kariery w Policji – pracownicy nieobjęci mnożnikowym systemem wynagradzania, członkowie korpusu służby cywilnej i policjanci.