Mistrzostwa Województwa Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju


Dnia 16.12.2019 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Morągu odbyły się Mistrzostwa Województwa Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju.

W mistrzostwach brały udział reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły. Ich udział zakończył się sukcesem, reprezentacje dziewcząt i chłopców zajęły I miejsce i zostały Mistrzami Województwa w tej dyscyplinie sportowej.

Zdobycie Mistrzostwa Województwa daje reprezentacjom prawo do udziału w Mistrzostwach Polski w unihokeju w tej kategorii wiekowej.

Składy reprezentacji dziewczęta: Brejnak R., Grochowska N., Hochherz M., Karpacz K., Lisowska J., Majewska M., Masiuk J., Kędzierska A., Zienkiewicz J., Baszczyk N., Rędzia A., Szuba J., Wiśnik A.- opiekun D.Pietkiewicz

Skład reprezentacji chłopców: Szczurowski Sz., Kasprzyk C., Kania R., Gajcy D., Gawroński D., Węglewski K., Żebrowski M., Biernacki S., Zawojek R., Stryjek A. – opiekun R. Turczyński