Kolejne klasy w pracowni…


projekt-logotypy-1-1

        W środę 4 marca 2020 r. dwie grupy uczniów z kl. I Tg i z klasy I Ap, eksperymentowały w zespołach 2-3 osobowych w szkolnej pracowni chemicznej.  Uczniowie klasy I Bg swoje chemiczne doświadczenia wykonywali w piątek 6 marca. Dla części uczniów zajęcia takie odbyły się tu po raz pierwszy.

         Podczas laboratoryjnych badań, uczniowie świetnie uczyli się podczas zabawy. Dużo radości dostarczyły zwłaszcza te ćwiczenia, w których intensywnie wydzielał się gaz lub powstawały nieoczekiwanie różnobarwne roztwory.

        Po zajęciach uczniowie stwierdzili, że taka forma zajęć bardziej im się podoba.

                                                                                                                                  Sławomir Bladowski