Finał Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych Indywidualnych i Drużynowych w Lekkiej Atletyce


Dnia 28.05.2018r . o godz.10.00 na stadionie lekkoatletycznym w Lubawie odbył się Finał Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych Indywidualnych i Drużynowych w Lekkiej Atletyce. W mistrzostwach wzięli udział uczniowie ZSL z Morąga. Ich start w tych zawodach zakończył się sukcesem. Reprezentacja chłopców w klasyfikacji drużynowej zajęła wysokie III miejsce w województwie a indywidualnie, D. Łukasiak został mistrzem województwa w skoku w dal ,P. Pych zajął II miejsce w rzucie oszczepem, M. Krajewski zajął III miejsce w pchnięciu kulą i III miejsce zajęła sztafeta olimpijska[800m-400m-200m-100m], która wystąpiła w składzie: D. Łukasiak, C. Kacprzyk, P. Pych, A. Wiżyń  -trener reprezentacji R. Turczyński.