Finał Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców w Unihokeju


21.12.2018 r. na sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr  1 w Morągu odbył się Finał Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców w Unihokeju. W zawodach wzięły udział najlepsze drużyny wyłonione drogą eliminacji z województwa warmińsko-mazurskiego, w tym reprezentacja dziewcząt i chłopców ZSL Morąg. Występ naszych reprezentacji w tych finałach zakończył się dużym sukcesem. Reprezentacje dziewcząt i chłopców ZSL zdobyły Mistrzostwo Województwa .Wygrywając Mistrzostwa drużyny ZSL zakwalifikowały się do finału Mistrzostw Polski szkół ponadgimnazjalnych w tej dyscyplinie sportu.

 

Reprezentacja dziewcząt ZSL : Kowalewska J., Majewska M., Wiśnik A., Hochherz M., Rędzia A., Ziomek A., Urbanowicz J., Siemianowska O., Mielczarek W., Hardejewicz W.- trener D. Pietkiewicz

 

Reprezentacja chłopców-Szymański R., Czarnecki K., Szczurowski Sz., Kasprzyk C., Kania R., Gawroński D., Gajcy D., Węglewski K., Mozol M., Zawojek R., -trener R. Turczyński