zmiany planu


ZASTĘPSTWA 14 czerwca 2019 r. (piątek)

klasa lekcja Zastępstwo I A 4 Biologia – p. K. Rydzik (zastępstwo) I B 3 Matematyka – p. I. Talko (zastępstwo) I T 2 j. polski (z lekcji 6) – p. T. Kizło II AB 6-7 Zajęcia z geografii odwołane

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 13 czerwca 2019 r. (czwartek)

klasa Lekcja Zastępstwo I B 2 Wos – p. K. Dudek (zastępstwo) I T 6 j. angielski zaw. (z lekcji 7) – p. S. Mazuro-Kostyszyn II AB 3-4 Zajęcia z fizyki odwołane 7-8 Zajęcia z geografii odwołane II T 1-2 Wolne III T 3 Wf (cała klasa) – p. D. […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 12 czerwca 2019 r. (środa)

klasa lekcja Zastępstwo I B 3 Historia – p. A. Kochanowska (zastępstwo) II A 1-2 Zajęcia z geografii i chemii odwołane 4 HiS (cała klasa) – p. K. Dudek 7-8 Zajęcia z wf odwołane II B 1-2 Zajęcia z geografii i chemii odwołane 4 HiS (cała klasa) – p. A. […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 11 czerwca 2019 r. (wtorek)

klasa lekcja Zastępstwo I A 1-2 Wolne 3 Historia (z lekcji 2) – p. A. Kochanowska 4 Historia – p. A. Kochanowska (zastępstwo) 6 j. polski (z czw. 13.06) – p. K. Horbacz 7-8 wolne I B 3 Matematyka – p. I. Talko (zastępstwo) 5 Podst. przedsiębiorczości – p. K. […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 10 czerwca 2019r. (poniedziałek)

klasa lekcja Zastępstwo I T 1 Wolna 2-3 Wf (z lekcji 1-2) – p. R. Turczyński II A 1-2 Zajęcia z geografii i chemii odwołane 3-4 Cała klasa – HiS – p. K. Dudek II B 1-2 Zajęcia z geografii i chemii odwołane 3-4 Cała klasa – HiS – p. […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 07 czerwca 2019 r. (piątek)

klasa lekcja Zastępstwo I A 5 Biologia – p. D. Sadłowska (zast) 6 Zajęcia z j. rosyjskiego odwołane I B 6  Zajęcia z j. rosyjskiego odwołane   I T 2 j. polski (z lekcji 6) – p. T. Kizło 3 j. angielski – p. S. Mazuro-Kostyszyn (zast) 6 Biologia – […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 06 czerwca 2019 r. (czwartek)

klasa Lekcja Zastępstwo I AB 1 j. niemiecki (zgodnie z planem) 2-6 Szkolenie PCK (pomoc przedmedyczna) – aula 7 j. niemiecki/j. rosyjski (zgodnie z planem) I T 3-4 j. angielski zaw. – p. S. Mazuro-Kostyszyn 7 j. angielski – p. S. Mazuro-Kostyszyn III T 4 Gr. 1 – j. angielski […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 05 czerwca 2019 r. (środa)

klasa lekcja Zastępstwo I A 2 Zajęcia z wych. – p. S. Mazuro-Kostyszyn 6 Historia – p. A. Kochanowska (zast) I T 1 j. angielski zaw. – p. S. Mazuro-Kostyszyn II B 6 Gr. „matematyka podst” – wych. do życia w rodz. – p. D. Sadłowska II T 3 Historia […]

Zastepstwa strona

POPRAWIONE ZASTĘPSTWA 04 czerwca 2019 r. (wtorek)

klasa lekcja Zastępstwo I A 1 j. polski (z czw. 6.06) – p. K. Horbacz 7-8 wolne I B 2 Chemia (z czw. 6.06) – p. S. Bladowski 7 Chł – wych. do życia w rodz. – p. D. Sadłowska (zast); dziewcz. – wolne 8 wolna I T 1 wolna […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 3 czerwca 2019r. (poniedziałek)

klasa lekcja Zastępstwo I A 1 Biologia – p. D. Sadłowska 2 Historia – p. A. Kochanowska I B 1-2 Religia – ks. Sławomir II T 3 Wiedza o kulturze – p. D. Zawarczyńska-Kutarba

Zastepstwa strona