Uczniowie


Lednica 2019!

1 czerwca 2019 r. część naszych uczniów miała okazję wziąć udział w wyjeździe, organizowanym przez ks. Sławka, na spotkanie młodzieży na Polach Lednickich. Tegoroczne spotkanie przeżywaliśmy pod hasłem „Wiesz, że cię kocham”. Było to niesamowite doświadczenie Boga, drugiego człowieka i radości ludzi młodych, którzy tam przyjechali – było ok. 60 […]

20190601_225142

POPRAWIONE ZASTĘPSTWA 04 czerwca 2019 r. (wtorek)

klasa lekcja Zastępstwo I A 1 j. polski (z czw. 6.06) – p. K. Horbacz 7-8 wolne I B 2 Chemia (z czw. 6.06) – p. S. Bladowski 7 Chł – wych. do życia w rodz. – p. D. Sadłowska (zast); dziewcz. – wolne 8 wolna I T 1 wolna […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 3 czerwca 2019r. (poniedziałek)

klasa lekcja Zastępstwo I A 1 Biologia – p. D. Sadłowska 2 Historia – p. A. Kochanowska I B 1-2 Religia – ks. Sławomir II T 3 Wiedza o kulturze – p. D. Zawarczyńska-Kutarba

Zastepstwa strona

POPRAWIONE ZASTĘPSTWA 31 maja 2019 r. (piątek)

klasa lekcja Zastępstwo I A 5 Historia – p. A. Kochanowska I B 1 Dziewczęta – wolne I T 3 j. angielski zaw. – p. S. Mazuro-Kostyszyn II AB 2 Zajęcia z p. D. Pietkiewicz odwołane II T 1 Wiedza o kulturze – p. D. Zawarczyńska-Kutarba 2 Religia – ks. […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 30 maja 2019 r. (czwartek)

klasa Lekcja Zastępstwo I A 2 Religia (z pon. 27.05) – ks. Sławomir I T 4 Chłopcy – wych. do życia w rodz. – p. D. Sadłowska 8 Matematyka (z lekcji 4) – p. M. Jabłońska III T 4 Matematyka (z pt. 31.05) – p. M. Jabłońska (test diagn.)

Zastepstwa strona

UDZIAŁ KLASY WOJSKOWEJ ZSL W MORĄGU W ŚWIĘCIE WOJSK ROZPOZNAWCZYCH I WALKI ELEKTRONICZNEJ

W dniach 21-22 maja 2019 roku klasa wojskowa ZSL w Morągu brała udział  w obchodach Święta Wojsk Rozpoznawczych i Walki Elektronicznej, które odbywały się w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie.  Uroczystość zorganizowana została dla wszystkich jednostek rozpoznawczych szkolących się  w OSPWL Wędrzyn z okazji uroczystości „Maj miesiącem Rozpoznania”. […]

dav

Dzień z życia technika cz. 4

Przedmiot: Pracownia – systemy operacyjne i sieci komputerowe Temat: Korzystanie z usług w chmurze. Klasa 1T mgr K. Staszan wraz z uczniami

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_a8a

ZASTĘPSTWA 27 maja 2019r. (poniedziałek)

klasa lekcja Zastępstwo I A 4 Podst. przeds. (z 30.05) – p. K. Rydzik I B 2 Historia (z 3.06) – p. A. Kochanowska I T 1 Chłopcy – wych. do życia w rodz. – p. D. Sadłowska 2 j. angielski zawodowy – p. S. Mazuro-Kostyszyn (zast) II A 5 […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 24 maja 2019 r. (piątek)

klasa lekcja Zastępstwo I T 1 Zajęcia z wych. (z 22.05) – p. T. Kizło I T 2 Chłopcy – wych. do życia w rodz. – p. D. Sadłowska 7 j. polski (z 22.05) – p. T. Kizło II A 5 Dziewczęta – wych. do życia w rodz. – p. […]

Zastepstwa strona

OGŁOSZENIE!!!

OGŁOSZENIE!!!  27 maja (poniedziałek) 2019r. o godz. 15:10 zapraszam na Zajęcia z programowania. Spotkanie odbędzie się w pracowni komputerowej przy bibliotece.   mgr K. Staszan

C.-Kurs-video.-Poziom-pierwszy.-Składnia-podstawowe-elementy-języka-programowanie-proceduralne