Uczniowie


ZASTĘPSTWA 11 marca 2020 r. (środa)

klasa Lekcja Zastępstwo I Ap 1 Dziewczęta – wdrż – p. D. Sadłowska (zastępstwo) 3 Matematyka (cała klasa) – p. I. Talko I Bp 3 Grupa I – informatyka – p. Ł. Zaleski (zastępstwo), s. II-1 5-6 wolne I Tp 1 Wolna 7-8 Wolne I Bg 4 Edb (z lekcji […]

Zastepstwa strona

Dzień z życia technika 2019/20 cz. 4

Przedmiot: Pracownia – systemy operacyjne i sieci komputerowe – 3t. Temat: Role w systemie Windows Small Business Server.   mgr Krzysztof Staszan

IMG_9287

Zajęcia informatyczne – MŁODY TECHNIK-INFORMATYK

2 i 9 lutego 2020 r. uczniowie uczestniczyli w zajęciach informatycznych – MŁODY TECHNIK-INFORMATYK. Uczniowie zapoznali się z tabletami graficznymi WACOM INTUOS, za pomocą których tworzyli własne projekty graficzne.  Przedstawiamy fotorelację: mgr Krzysztof Staszan

IMG_9634

ZASTĘPSTWA 10 marca 2020 r. (wtorek)

klasa Lekcja Zastępstwo I Ap 1-2 Dziewczęta – wolne 6 Zajęcia z j. rosyjskiego odwołane I Bg 6 Zajęcia z j. rosyjskiego odwołane 7 wolna I Tp 1-2 wolne 3 Chłopcy – wych. do życia w rodz. – p. D. Sadłowska (zast) 5-6 Historia (z 11.03) – p. A. Kochanowska […]

Zastepstwa strona

AKTUALNE ZASTĘPSTWA 09 marca 2020 r. (poniedziałek)

klasa Lekcja Zastępstwo IAp-IBp 8 Zajęcia z j. rosyjskiego odwołane I Ag 1-2 Dziewczęta – wolne 6 Zajęcia z j. rosyjskiego odwołane I Bg 6 Zajęcia z j. rosyjskiego odwołane (czytelnia dla oczekujących na zajęcia z religii) 8 Wolna I Tg 1-2 Dziewczęta – wolne II AB 1-2 Zajęcia z […]

Zastepstwa strona

POPRAWIONE ZASTĘPSTWA 6 marca 2020 r. (piątek)

klasa Lekcja Zastępstwo I Ap 3 j. angielski (cała klasa) – p. M. Stępkowska-Fanfara, s. 16 I Tp 5 Zajęcia z p. K. Staszanem, s. II-7 I Ag 8 Dziewczęta – wolne I Bg 1-2 wolne I Tg 8 Dziewczęta – wolne II AB 6-7 Dziewczęta – wolne III A […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 5 marca 2020 r. (czwartek)

klasa lekcja Zastępstwo I Ap 3-4 j. angielski (cała klasa) – p. M. Stępkowska-Fanfara, s. 15 I Tp 5 Zajęcia z p. P. Sikorskim (cała klasa), s. 5 1Ag 4 Grupa j. rosyjskiego – czytelnia 1Bg 4 Grupa j. rosyjskiego – czytelnia II AB 3 Grupa j. rosyjskiego – wych. […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 3 marca 2020 r. (wtorek)

klasa Lekcja Zastępstwo I Bp 7 Wolna I Tp 5 Wych. do życia w rodz. (cała klasa) – p. D. Sadłowska (zastępstwo) I Bg 5 Wiedza o kulturze (z 10.03) – p. K. Horbacz I Tg 6 Zajęcia z pedagogiem – p. A. Śledź (cała klasa) III B 3 Zajęcia […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 28 lutego 2020 r. (piątek)

klasa Lekcja Zastępstwo I Ap 3 j. angielski (cała klasa) – p. M. Stępkowska-Fanfara, s. 16 5 Wykład z j. polskiego – aula, op. K. Rydzik (cała klasa) I Bp 5 Wykład z j. polskiego – aula, op. K. Dudek (cała klasa) 6-7 Wolne I Ag 3 j. polski – […]

Zastepstwa strona

ZASTĘPSTWA 27 lutego 2020 r. (czwartek)

klasa lekcja Zastępstwo I Ag 4 Grupa francuska – czytelnia I Bg 4 Grupa francuska – czytelnia III AB 5 Grupa francuska – czytelnia III T 6 Zajęcia z wych. – p. R. Turczyński

Zastepstwa strona