Akcja „PODARUJ UŚMIECH” zakończona


21 listopada wolontariuszki Szkolnego Koła Caritas rozprowadzały czekolady. Dochód z akcji został przeznaczony na mikołajkowe prezenty dla trzynaściorga dzieci ze świetlicy Caritas w Morągu oraz na wyposażenie sali nr 28. Łącznie sprzedano 100 czekolad.

6 grudnia wolontariuszki z klasy II b: Wiktoria Pobieraj, Patrycja Teller oraz Barbara Bertel wraz z opiekunką panią Magdaleną Jabłońską udały się do morąskiej świetlicy Caritas. Wolontariuszki zorganizowały ciekawe zabawy i wręczyły dzieciom upominki takie jak: bilety do kina na film „Poczta świętego Mikołaja”, nerki, bruliony edukacyjne, zabawki i słodycze.. Dzieci przyjęły gości serdecznie i chętnie brały udział w zajęciach. To był mile spędzony czas.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji i serdeczne jej przyjęcie.

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas, Samorząd Uczniowski z opiekunami

 

IMG_20181211_213355

_DSC0147

DSC_0105